Nezávazná konzultace

6 března, 2021

Celý článek si můžete přečíst na webu www.jihlavska-drbna.cz.

Co o nás píší ostatní? Článek o CBP klinice na portálu Jihlavská drbna.

Na oddělení Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice v Brně je primářem, v Jihlavě má svou vlastní kliniku. Plastické chirurgii se MUDr. Filip Černoch věnuje přes dvacet let. Jak se za poslední proměnil jeho obor? Ohromně. A to především z hlediska vnímání lidí, říká primář.

Co se lidem vybaví při slovním spojení plastická chirurgie? „Dříve by to byly téměř jen výhradně celebrity a jejich nové nosy, prsa či liposukce. V posledních letech má však s plastickou chirurgií čím dál více lidí svou vlastní, přirozenou zkušenost,” uvádí primář.

Plastická chirurgie je podle něj oborem, který v první řadě pomáhá lidem. „Ať už jde o duševní nepohodu spojenou s vlastním vzhledem nebo konkrétní fyzické problémy, které vyžadují chirurgickou nápravu,” vysvětluje lékař.

Od přepadlých víček po modelaci prsou

Návštěva jihlavské CBP kliniky je tak ideálním řešením jak pro lidi nespokojené se svým aktuálním vzhledem, tak pro pacienty s drobnými neduhy jakými mohou být výrazná mateřská znaménka nebo přepadlá oční víčka.

„Naše nabídka je opravdu široká: od zvětšení, zmenšení nebo modelace prsou přes vyhlazení vrásek v obličeji, zvětšení rtů a minilifting obličeje až po liposukci různých částí těla,” přibližuje primář.


Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu