Nezávazná konzultace

23 listopadu, 2021

Dokonalý vánoční dárek? Krásné tělo či mladistvá pleť

Cítit se skvěle ve svém těle. Vypadat zdravě, mladě a svěže. To jsou sny nejen mnoha žen, ale také mužů každého věku. Vánoce se pomalu blíží, právě teď je to nejvhodnější období na plnění snů! Touží vaše manželka či maminka po liposukci, operaci víček, zvětšení prsou či vyplnění vrásek? Anebo máte partnera, který by měl radost z estetického zákroku? Darujte své blízké osobě na Vánoce dárkový poukaz na jakýkoliv zákrok naší kliniky! V Brně nebo v Jihlavě se bude mít obdarovaná osoba jako v bavlnce, postará se o ni náš tým odborníků s mnohaletými zkušenostmi. Jak dárkové poukazy fungují? A jaké zákroky naši klienti vyhledávají například?

Darujte dárkový poukaz, darujete splněný sen! Jak?

 • Vyplňte a odešlete nám formulář pro dárkové poukazy.
 • Dárkový poukaz může mít jakoukoliv hodnotu
 • Kontaktovat nás ale můžete i s požadavkem na konkrétní  částku, rádi vám vyhovíme
 • Dárkový poukaz si můžete také vybrat na konkrétní estetický zákrok. Poskytneme vám speciální vánoční slevy.
 • Nejste si jistí, jaký zákrok bude pro toho, koho chcete obdarovat, vhodný? Zavolejte nám na číslo +420 606 066 004 anebo nám napište e-mail na info@cbp-klinika.cz. Poradíme vám.
 • Vánoční poukaz vám pošleme anebo si ho osobně vyzvednete na naší klinice v Brně či v Jihlavě
 • Platnost poukazu je 1 rok od vydání. Obdarovaná osoba se pak může objednat, společně vybereme konkrétní termín zákroku

Proč darovat blízké osobě zákrok právě na naší klinice v Brně či v Jihlavě?

Protože naši klienti jsou u nás v těch nejlepších rukou. Pečuje o ně tým plastických chirurgů s mnohaletou praxí. Známe trendy v oboru estetické medicíny a svou práci děláme srdcem. Dbáme na individuální a přátelský přístup je každému klientovi. Více se dočtete na O nás.

Inspirace. Jaké 3 zákroky oblibují naši klienti například?

Tumescentní liposukce – moderní a téměř bezbolestný chirurgický zákrok, pomocí kterého dochází k odstranění nadbytečného tuku z oblasti břicha, boků, stehen, valů paží, podbradku a dalších částí těla. Objem odsávaného tuku je u každého individuální, určí jej operatér – zkušený plastický chirurg. Vždy se snažíme odsát co nejvíce tuku k danému typu postavy tak, aby byl výsledek co nejdokonalejší. Zákrok nejčastěji provádíme v lokální anestezii, jeho délka je obvykle 1,5 až 2 hodiny. Do práce se lze vrátit většinou po dvou až třech dnech po operaci. Více se dočtete na liposukce.

Korekce vrásek – Botulotoxin, lidově zvaný botox, a kyselina hyaluronová. To jsou v současnosti nejpoužívanější materiály pro vyplnění vrásek. Kyselina hyaluronová je také oblíbenou látkou pro zvětšení rtů. Dermální výplně je vhodné použít tehdy, když se v obličeji objeví první hlubší vrásky, na které je už i kvalitní kosmetika krátká. Vhodná věková hranice je u každého klienta individuální, někdo potřebuje vyplnění vrásek již v mladším věku, jiný naopak až ve zralejším věku. Díky aplikaci výplňových materiálů se může klient doslova vrátit o několik let zpátky. Výsledkem bude pružná, mladistvě vypadající pleť a svěží výraz v obličeji.

Do kterých částí obličeje bude lepší použít kyselinu hyaluronovou, a do kterých naopak botox? S tím našim klientům rádi poradí naši plastičtí chirurgové při osobní konzultaci. Více se dočtete na korekce vrásek.

Operace horních a dolních víček (blefaroplastika) – V Českupatří operace víček mezi nejčastěji prováděné estetické zákroky. Je ideálním řešením pro všechny, které trápí převis kůže v oblasti horních nebo dolních víček. Klesající víčka mají na svědomí smutný a unavený výraz obličeje a mužům i ženám zbytečně přidávají roky navíc. Nesou však sebou i zdravotní rizika – převis kůže se časem zvětšuje, což má za následek slzení očí, pocit těžkých víček nebo zhoršení vidění. A právě blefaroplastika dokáže očím výrazně ulevit a dodat obličeji svěží a mladistvý vzhled. Zákrok probíhá v lokální anestezii, je bezbolestný a trvá asi 60 minut. Více se dočtete na Operace obličeje.

Dárkový poukaz na Vánoce můžete vaší blízké osobě darovat na jakýkoliv zákrok na naší klinice. Tak neváhejte a obraťte se na nás, vánoční čas se blíží!


Nezávazná konzultace

  Nezávazná konzultace

  crossmenu