Nezávazná konzultace

Omlazení krku a dekoltu bioremodelací Profhilo

Délka zákroku
20 minut

Vypnutá a svěží kůže za pár minut.

Krk a dekolt jsou místa, která se nedají dlouhodobě skrývat. Naše sérum zázračně upravuje kolagenová a elastinová vlákna v kůži, a tím působí proti ochabnutí pokožky.

Unikátní sérum Vaši kůži rozjasní

Hlavní ingrediencí je kyselina hyaluronová, která působí jako přirozený magnet na vodu. A hydratace je klíč k jasné a zdravé pleti, která je pružná a zachovává svůj objem.

Mladá pleť kyseliny obsahuje velké množství, ale s rostoucím věkem její přítomnost bohužel v těle klesá. Švýcarská společnost IBSA vyvinula unikátní způsob (bioremodelace Profhilo), který pracuje právě s komplexy kyseliny hyaluronové s vysokou i nízkou molekulovou hmotností. Přesná aplikace našeho séra kůži napne. Pokožka je pak opět pevnější, pružnější i zářivější.

Pro koho je aplikace vhodná

Jednoduchý zákrok vyhledávají klientky a klienti už od prvních známek únavy pokožky.

Jak zákrok probíhá

Na pokožku naneseme znecitlivující gel a následně do povrchové podkožní vrstvy aplikujeme na přesná místa náš elixír. Látka se přirozeně rozprostře a přitáhne k sobě vodu.

Tak dochází k hydrataci kůže, zlepšení její kvality, srovnání nedokonalostí, ale i k mírnému liftingu. Ideálních výsledků dosáhneme po dvou ošetřeních s odstupem jednoho měsíce. A výsledky přetrvávají kolem 12 měsíců.

Na co si dát před i po zákroku pozor

Týden před zákrokem neužívejte léky, které obsahují kyselinu acetylsalicylovou (tedy Acylpyrin, Aspirin atd.). Nesmí dojít k rozšíření krevních cév, je tedy nutné vysadit léky na ředění krve a vzdát se na chvíli alkoholu.

Proč si vybrat naši kliniku

Z elixíru mládí, jak mu na klinice říkáme, jsme nadšení. Změny na pleti jsou opravdu výrazné. Proto neváhejte.

V případě potřeby se s Vámi bezplatně setkáme a individuálně probereme Váš případ.

Ceník

omlazení a hydratace oblastí kyselinou hyaluronovoucena s DPH
celý obličej7.500,-
oblast krku7.500,-
oblast dekoltu7.500,-
vrchní část hřbetu rukou
(dorza)
7.500,-

Zvažujete omlazení krku a dekoltu?

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu