Nezávazná konzultace

Liposukce boků

Délka zákroku
1,5-2 hodiny
Délka léčení
3 -5 dnů
Typ anestezie
lokální

Liposukce boků je zákrok, díky kterému dochází k prokreslení siluety a zvýraznění vašeho pasu. Je vhodný právě pro ty, kdo mají rovnou chlapeckou povahu bez viditelného pasu. Ale i  pro ženy tvaru jabka, které mají viditelné bříško a po bocích výraznou kožní řasu.

Liposukci boků je vhodné kombinovat s těmito výkony: liposukcí celého  břicha, abdominoplastikou, případně dalšími výkony. O vhodnosti kombinací vás rád informuje náš lékař. 

Díky zákroku dojde k dotvarování a vykreslení vaší siluety právě v oblasti boků. Tuk na bocích je trápením pro obrovské množství žen i mužů. Hraje zde roli i genetika a určitá predispozice. V této partii je téměř nemožné se tuku zbavit poctivým cvičením a dodržováním zdravého životního stylu. Vyzkoušeli jste i vy už úplně vše? A zvážili jste liposukci boků? 

Muži versus ženy

U žen se tuk hromadí nejčastěji nad kyčlemi, muži se naopak snaží zbavit nechtěné hmoty spíš pod kyčlemi. V obou případech může výrazně pomoci zákrok chirurga. Podstoupit ho může téměř každý.

Doba samotného zákroku bez kombinací oblastí je kolem 1 hodiny. V případě , že se rozhodnete kombinovat s liposukcí břicha, počítejte se 2 hodinami. Tento výkon provádíme převážně v lokální anestezii a pacienty je velmi dobře zvládán.

Doba rekonvalescence – těsně po liposukci si dejte klidový režim nejméně 3 dny, již 4., nebo 5. den je možné se vrátit do pracovního režimu. Ovšem záleží samozřejmě na tom, jak náročnou práci vykonáváte. Plné zatížení je 1 měsíc od výkonu. 

Už jste se pro liposukci rozhodli?

Objednejte se na konzultaci. Zkušený lékař zhodnotí váš celkový stav a rozhodne, jak rozsáhlý výkon provede, jakou metodu přesně zvolí. Na tom záleží také doba rekonvalescence. Většinou již za pár dnů můžete nastoupit zpět do práce a za několik týdnů se vrátíte k úplně běžnému způsobu života. Do té doby budete nosit speciální kompresní prádlo.

Přirozený výsledek? Hlavně nenápadně

Zákrok vždy provádí zkušený lékař, který tuk odsává speciální kanylou pod tlakem tak, aby ho odstranil co nejvíce. Zároveň zajistí, aby nebyly patrné přechody mezi ošetřenými a neošetřenými částmi těla. Tuk předem rozruší roztokem, který pak odsaje společně s nežádoucí tkání. Místa vpichu vybírá tak, aby byla co nejméně rozpoznatelná. Ideálně v prostorech přirozených záhybů těla.

Ceník

ZákrokAnestezieCena s DPH
platná od 01.01.2024
Liposukce podbradkuZákrok prováděn v lokální anestezii18.000,–
Liposukce venušina pahorkuZákrok prováděn v lokální anestezii18.000,–
Liposukce pažíZákrok prováděn v lokální anestezii25.000,–
Liposukce vnitřních stehenZákrok prováděn v lokální anestezii25.000,–
Liposukce vnějších stehenZákrok prováděn v lokální anestezii25.000,–
Liposukce celé břicho bez bokůZákrok prováděn v lokální anestezii30.000,–
Liposukce celého břicha s bokyZákrok prováděn v lokální anestezii45.000,–
Liposukce kolena v kombinaci s další liposukcíZákrok prováděn v lokální anestezii10.000,–
Liposukce kolena samostatněZákrok prováděn v lokální anestezii18.000,–
Liposukce prsou u mužůZákrok prováděn v lokální anestezii35.500,–
Abdominoplastika + liposukce bokůZákrok prováděn v lokální anestezii75.000,–
v ceně zákroku není zahrnuto liposukční prádlo

Zvažujete liposukci boků?

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu