Abdominoplastika

Klientka přišla s řešením kožní převisu ve spodní části podbříšku. U klientky došlo k odstranění kožní řasy ve středním rozsahu. 3 týdny po operaci se navrátila ke svému běžnému životu.

Lifting paží

Pacientka nebyla spokojená se svými pažemi. Bylo jí navrženo řešení v první etapě odsátí přebytečného tuku z oblastí paží. Po 2 měsících jí byl odstraněn kožní převis po předchozí liposukci. Výsledek na fotografii je 1 měsíc od poslední operace.

Abdomioplastika s liposukcí boků

Po porodu se klientka rozhodla řešit svůj problém převislého břicha. Navržené řešení bylo sešití diastáze, odstranění kožního převisu a byly domodelované boky za pomoci liposukce.

Liposukce vnějších stehen

Přestože klientka aktivně cvičila, bohužel nedokázala dotvarovat vnější část stehen. Navrženo řešení liposukce vnější části stehen. Fotografie pořízena při kontrole 2 týdny od zákroku.

liposukce stehen

Liposukce vnějších a vnitřních stehen

Klientka po radikálním zhubnutí po celém těle -35kg. Bohužel již nebyla schopna více dotvarovat své nohy. Navrženo řešení liposukce vnějších a vnitřních částí stehen. Fotografie při kontrole 2 měsíce po zákroku. Klientka je v současné době připravována na další zákrok a to odstranění převislé kůže v oblasti vnitřních stehen.

Klientka po liposukci vnitřních stehen a vnitřní částí kolen

Liposukce vnitřních stehen a kolen

Klientka přišla s přáním mírného dotvarování  vnitřních stehen a kolen. Provedena liposukce středního rozsahu. Foceno při kontrole 1 měsíc od zákroku.

minilifting obličeje

Minilifting obličeje a lifting krku

Klientka chtěla celkově pozvednout spadlou  spodní a lícní část obličeje. Celkově měla smutný a unavený výraz v obličeji. Navrženo řešení lifting obličeje (minilifting) a lifting krku. Klientka focena 1,5 měsíce po výkonu. Celkově velmi omládla a rozjasnila svůj obličej.

Minilifting obličeje + krku

Minilifting

Pohled ze předu, klientka po liftingu obličeje celkové omlazení.

46 854

Horní víčka

Klient přichází s viditelným převisem horních víček. Stěžuje si na ,,unavené oči,, a časté slzení se zhoršeným viděním. Navrženo řešení operace horních víček. Klient se vrací k běžnému životu již po týdnu.

plastika-dolni-vicka

Dolní víčka

Klient přišel s přáním minimalizovat velké vaky na spodních víčkách. Provedena operace dolních víček. Foto klienta 2 měsíce po zákroku.

Augmentace prsou implantáty NAGOR

Klientka přišla s přáním zvětšení svého poprsí (plochý hrudník nevýrazné prsy), a řešení asymetrie postavení bradavek.  Jelikož ráda sportuje a má drobnou postavu byli jí doporučeny  implantáty NAGOR 250ml. Pacientka se vrátila do práce po 3 týdnech ke svým sportovním aktivitám po 1,5 měsíci.

Lipofiling (přenos tuku do prsou)

Klientka přišla s přáním zvětšení prsou. Jejím přáním bylo zachovat přirozený vzhled prsou. Svůj problém nechtěla řešit za pomoci implantátů. Navržené řešení lipofiling  prsou - přenos vlastního tuku do prsou. Pro přenos tuku byla vybrána oblast břicha. Fotografie je pořízena 1,5 měsíce od operace. V současné době se klientka připravuje k dalšímu přenosu tuku. Pro plnější vzhled je doporučeno provést  2 - 3 přenosy v rozmezí po 3 měsíců.

Modelace prsou

Klientka přišla s přáním řešení pokleslých prsou. Prsa odpovídala věku a předchozímu kojení. Klientka nechtěla řešit objem implantáty. Proto jí bylo  řešení modelace prsou, kde byl zachován objem prsou.  Fotografie je pořízena 2 měsíce od operace. Jizvy jsou nyní patrné , doporučeno celý rok jizvy nevystavovat slunci a pravidelně promazávat.

Profiloplastika nosu

Klientka nebyla spokojena se svým profilem nosu. Bohužel měla viditelný hrb po úrazu. Navržené řešení úprava profilu nosu s vnitřním vyrovnáním přepážek.  Fotografie po 3 měsících od operace.

Operace HV a DV

Klient přišel s přáním řešení úpravy očních víček. Navržené řešení operace horních víček a následně po 3 měsících operace dolních víček.