Přemýšlíte nad vyhlazením vrásek pomocí aplikace botu... ? Ve své podstatě se jedná o jed. Ten je vpravován tenkou jehličkou do mimického svalstva. Po aplikaci dochází k nečinnosti těchto svalů. Díky tomu dochází k tomu, že  se již nemohou prohlubovat vzniklé vrásky v obličeji. Nejčastěji se vpichuje do oblasti čela,  vrásek kolem očních koutků a nosu. Tato místa jsou pro aplikaci bezpečná a velmi dobře se tímto zákrokem zpomaluje projev stárnutí pleti v obličeji. Vrásky nejsou tak markantní a hlavně se neprohlubují.

Vyhlazení vrásek CBP klinika estetické a plastické chirurgie

Aplikace botu... je vhodná

  • ·        máte-li vrásky kolem oči (vějířkovité vrásky)
  • ·        vrásky vodorovné v oblasti čela
  • ·        vrásky mezi obočím od mračení (glabela)
  • ·        vrásky v oblasti kořenu nosu

Délka aplikace botu... je cca 15 minut. Po aplikaci látky, dojde k dočasnému přerušení nervu se svalem. Díky tomu nedochází k prohlubování vrásky v kůži. Po zákroku  je nutné 4 až 5 hodin zůstat ve svislé poloze (nelehat si). V průběhu 1 týdne se nedoporučuje návštěva kosmetiky, bazénů či sauny. Účinek látky botu... není trvalý a je nutné zákrok opakovat v rozmezí 3 až 6 měsíců - u každého klienta je to jiné.

Za pomocí této látky je možné ovlivnit snížení pocení. Nejčastěji se látka aplikuje do oblasti podpaží a to 100jednotek.

Ceník

1 jednotka150,-
50 jednotek6.500,-
100 jednotek
nadměrné pocení
(podpaží)
8.000,-

Rezervace termínu