Nezávazná konzultace

Omlazení intimních partií (desirial)

Délka zákroku
15 minut
Typ anestezie
lokální

Pro intimní zdraví našich pacientek máme v portfoliu produkty francouzské společnosti Desirial – specialisty na estetickou a anti-aging medicínu.

A jaké máme typy implantátů?

  • suchá sliznice intimních partií
  • vaginální svědění nebo pálení
  • chronické podráždění, časté infekce
  • vzhled – ztráta objemu stydkých pysků
  • zhoršená kvalita pohlavního styku

Biologicky vstřebatelný gel Desirial na bázi kyseliny hyaluronové vám od těchto obtíží pomůže. Navrátí objem i hydrataci intimních partií. Pro koho je zákrok vhodný? Pro ženy, které řeší poševní suchost nebo ztrátu objemu v oblasti velkých stydkých pysků. Ty s sebou nese stárnutí organizmu a s tím spojené hormonální změny.

Jak zákrok probíhá?

Lékař nejprve dezinfikuje intimní partie, následně aplikuje lokální anestezii – ano, celý zákrok je tak zcela bezbolestný. Poté lékař aplikuje výplň Desirial, což netrvá déle než půl hodiny. Efekt je okamžitý, pacientka odchází a nemusí dodržovat v podstatě žádnou rekonvalescenci. Doporučujeme pouze 3 dny v klidovém režimu (tj. vynechat intimní styk nebo sportovní aktivity typu jízda na kole). Po zákroku se může objevit modřina nebo otok, ale během pár dní samovolně zmizí.

U omlazení velkých stydkých pysků se finální efekt dostaví až v rozmezí 7-14 dní, protože výplň svůj objem postupně zvětšuje vázáním molekul vody.

Navrátí objem a hydrataci, chrání před infekcemi

Desirial má hydratační účinek, zklidňuje podrážděné oblasti, celkově zlepšuje genitální sliznici. Působí jako prevence proti zanesení infekcí. Pomůže také z estetického hlediska a zlepší kvalitu sexuálního prožitku. 

Intimní partie omlazuje Desirial pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Ta se přirozeně vyskytuje v lidském organizmu, proto na ni tělo reaguje velmi pozitivně. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a udržuje tkáně stabilně hydratované. Věkem se bohužel její produkce snižuje a naše tkáně jsou dehydratované (vysušené). Ztrácejí objem i pružnost. S Desirialem hydrataci i objem opět zvýšíme. 

Díky zákroku dokážeme také vyplnit velké stydké pysky i vyřešit defekty v oblasti hráze. Navrátíme intimním partiím ztracený objem a pružnost, oblast pochvy bude ideálně hytratovaná – zlepší se sexuální prožitky vás i vašeho partnera.

Proč Desirial

Na naší CBP klinice používáme výplně Desirial, protože je to v Evropě jediný certifikovaný lékařský prostředek pro ošetření intimních partií svého druhu. Vyvinuli ho i vyrábějí ve Francii v Laboratoires Vivacy. Produkty Desirial jsou založené na exkluzivní patentované IPN-Like technologii Vivacy se stabilizovanou kyselinou hyaluronovou a antioxidantem manitolem.

Ceník

[table “10” not found /]

Zaujalo vás omlazení intimních partií?

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu