Trápí vás problém, který se stydíte probrat i se svou nejlepší kamarádkou? Ostýcháte se kvůli němu svléknout před mužem, nemůžete nosit krásné a přiléhavé spodní prádlo nebo vám překáží při sportu? Pak zřejmě potřebujete upravit intimní partie. Přestaňte se stydět a konečně jednejte. Objednejte se na konzultaci a společně s odborníkem zjistíte, jaké máte možnosti.

Zákroku, při kterém upravujeme stydké pysky, se říká labioplastika. V naprosté většině případů jde o zmenšení a úpravu nadměrných malých stydkých pysků. Některé ženy ale mají potíže i s velkými tedy těmi vnějšími, stydkými pysky. Bývají zvětšené nebo asymetrické. Na druhou stranu ale může dojít i k jejich atrofii, ztrátě objemu a elasticity, a potřebují naopak trochu zvětšit.

Nebojte se bolesti

I když jde o nejcitlivější ženský orgán, zákroku se nemusíte bát. Provádí se většinou v lokální anestezii a trvá zhruba hodinku. Zkušený operatér při něm vede řezy tak, aby byly jizvy co nejméně patrné a konečný výsledek byl co nejpřirozenější. Velkou pozornost lékaři věnují hlavně klitorisu, aby neztratil nic z původní citlivosti.

Při rekonvalescenci netrpí bolestmi- Pouze si stěžují na trochu nepříjemné štípání, které ale brzy odezní. Zhruba týden je nutné dodržovat klidový režim, vyvarovat se dlouhého sezení, cestování v autě apod. Samozřejmostí je důkladná hygiena. Ideálně po každém použití toalety se osprchovat.

Za pár týdnů jako nová

Partie se zhojí zhruba za dva týdny, další měsíc mohou přetrvávat ještě drobné otoky. Do finální podoby se místo dostane zhruba za šest týdnů po zákroku. Poté můžete také začít plně s intimním životem.

Labioplastika před a o zákroku. Upozornění - obsah není vhodný pro děti a mládež do 18 let.

Labioplastika před a o zákroku

Ceník

ZákrokAnestezieCena
Zmenšení stydkých pyskůzákrok prováděn v lokální anest.14.000,-
Obřízka (cirkumcise)zákrok prováděn v lokální anest.od 9.500,-
Aplikace kyseliny hyalurovové 1ml
Desirial
hydratace vaginální oblasti
zlepšení genitální sliznice
11.500,-
Aplikace kyseliny hyalurovové 1ml
Desirial PLUS
hydratace vaginální oblasti
omlazení genitálu
zlepšení genitální sliznice
zlepšení objemu stydkých pysků
12.500,-

Nezávazná konzultace