Široká stehna mohou trápit i jinak velmi štíhlé ženy. Mají problém s výběrem kalhot, kterým se možná i úplně vyhýbají, aby nedokonalost zakryly. Patříte mezi ně? Vyzkoušela jste už diety i sport a nic nepomohlo? Pak je možná čas na liposukci. Muži mají naopak štěstí, že tuk na stehnech je většinou netrápí.

Vyberte si

Provádíme liposukci vnější i vnitřní stehen. Můžete si nechat odsát tuk z jedné z nich, nebo i obou. Pokud se rozhodnete pro tyto oblasti, lze tento výkon kombinovat i s odsátím oblastí kolen což je oblast , kterou trápí mnoho žen a to vše již v jednom výkonu.  Pokud vás trápí i větší zadeček, doporučujeme zákrok spojit i s liposukcí hýždí, pro dosažení co největšího efektu.

Liposukci provádíme  v lokální či plné anestézii. Rozdíly a vhodnost řešení vám rád zodpoví MUDr. Černoch.

Netrápí vás cukrovka, onemocnění plic, srdce, ani krevního oběhu? Pak zřejmě nic nebrání tomu, abyste se objednala na konzultaci k našemu lékaři. Ten rozhodne, jak přesně zákrok provede a doporučí vám ideální rozsah pro co nejlepší výsledek.

liposukce stehen

 

Klientka po masivní liposukci vnitřních a vnějších stehen + kolen. Rozdím mezi jednotlivými fotografiemi jsou 3 měsíce. Dotvarování proběhlo za pomoci tumorescentní liposukce. V současné době připravována k odstranění převyslé kůže v oblasti vnitřních stehen.

Nemusíte se bát

Chcete se vyhnout dlouhé rekonvalescenci? Věřte, že  liposukci provádíme co nejšetrněji. Většinou za 2-3 dny se můžete vrátit zpět do práce. Několik týdnů se pak neobejde bez speciálního kompresního prádla, které si ale můžete postupně odkládat na delší a delší dobu. Konkrétní délka rekonvalescence pak záleží na rozsahu zákroku a konkrétním klientovi.

Tukovou hmotu odsává lékař speciální kanylou za pomoci podtlaku. Do vybrané oblasti nejdříve napustí roztok, který pak odstraní i s tukem. Na stehnech je nutné určité množství nechat, aby nevznikly nežádoucí přechody. Zkušený chirurg sám vybírá místa vpichu tak, aby byl výsledný dojem do nejlepší a jizvičky byly co nejméně vidět.

 

Klientka po liposukci vnitřních stehen a vnitřní částí kolen
Klientka po liposukci vnitřních stehen a vnitřní částí kolen. Druhá fotka po 14 dnech po zákroku.

Ceník

ZákrokAnestezieCena
Liposukce malá oblast
(podbradek, venušin pahorek)
zákrok prováděn v lokální anest.14.000,-
Liposukce 1 oblasti zevní stehna, vnitřní stehna, paže, podbřišek)zákrok prováděn v lokální anest.16.900,-
Liposukce velká
celé břicho bez boků
zákrok prováděn v lokální anest.20.500,-
Liposukce celého břicha s boky
zákrok prováděn v lokální anest.29.000,-
Liposukce
kolena v kombinaci s další liposukcí
zákrok prováděn v lokální anest.6.000,-
Liposukce
kolena samostatně
zákrok prováděn v lokální anest.14.000,-
Liposukce prsou u mužů

zákrok prováděn v lokální anest.25.000,-
Liposukce - velká
(celé břicho, celá stehna popř.kombinace oblastí)
zákrok prováděn v celkové anest.cena od 39.900,-
Abdominoplastika + liposukce bokůzákrok prováděn v celkové anest.55.000,-
v ceně zákroku není zahrnuto liposukční prádlo

Doporučujeme

Nezávazná konzultace