prim.MUDr. FILIP ČERNOCH

CBP kliniku vede primář MUDr. Filip Černoch

Stejně jako každý plastický chirurg, začínal Filip Černoch se standardní chirurgií. Praxi zahájil v roce 1998 po ukončení Lékařské fakulty brněnské Masarykovy Univerzity ve svém rodišti v jihlavské krajské nemocnici.

Přeměna v plastického chirurga

Už tehdy zjistil, že se mu více než ostatním daří jemná precizní práce, která je u plastické chirurgie nutná. Na potřebnou atestaci se několik let připravoval na klinice popálenin fakultní nemocnice a při několika půlročních stážích na klinikách plastické chirurgie v Praze i v Brně. Specializaci získal v roce 2007 a od té doby se už více než 10 let věnuje estetickým korekcím tělesných nedokonalostí.

Primářem ve fakultní nemocnici

Od roku 2011 je doktor Černoch primářem plastické chirurgie Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice Brno. Je specialistou v plastické i všeobecné chirurgii a je držitelem Licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře České lékařské komory pro obor plastická chirurgie.

Výuka

V rámci pregraduální a postgraduální výuky plastické chirurgie přednáší na Masarykově univerzitě v Brně. Je držitelem certifikátů pro práci s výplňovými materiály i s laserem v medicíně.

Zobrazit profil MUDr. Filip Černoch