Nezávazná konzultace

3 června, 2021

Vypnutá a svěží pokožka za pár minut.

PROFHILO bioremodelace

Aplikace botoxu

Začínáte vnímat stopy času na své pleti? Naše šetrná metoda naši pokožku opět projasní.

Nechte svoji pokožku opět zářit

Hluboké vrásky a ochablá kůže na obličeji, krku dekoltu i rukou přidávají další vrásky nejedné ženě. Přesné vpichy kyseliny, která se běžně v těla objevuje, vám vrátí mladistvější a svěží vzhled. A pokožka bude opět pevnější, pružnější a zářivější.

Co je to kyselina hyaluronová

Kyselina je polysacharidová molekula, kterou vytváří i naše tělo. Mladá a zdravá pleť ji obsahuje velké množství, ale s rostoucím věkem její přítomnost bohužel v těle klesá.

Proč je kyselina hyaluronová tak oblíbená v kosmetice i u estetické chirurgii? Působí jako přirozený magnet na vodu. A optimální hydratace je zase klíčem k jasné zdravé pleti, která je pružná a zachovává svůj objem.

Pro koho je aplikace vhodná

Zákrok mají rády mladé klienty již od 25 let jako prevenci při prvních známkách únavy pokožky.

Starší dámy oceňují rychlou a přirozenou metodu, která jim vyhladí stále viditelnější hluboké vrásky.

A zasloužílí pánové si rozjasňují především unavené čelo.

Jak zákrok probíhá

Injekce se například v případu obličeje vpichuje na každé straně 5x do povrchové podkožní vrstvy. Kyselina se zde přirozeně rozprostře v dané lokalitě. A přitáhne k sobě vodu, takže dochází k hydrataci kůže, zlepšení její kvality, srovnání nedokonalostí, ale i k mírného liftingu. Ideálních výsledků dosáhneme po dvou ošetřeních s odstupem jednoho měsíce.

Na co si dát před i po zákroku pozor

Týden před zákrokem je nutné, abyste neužívala léky, které obsahují kyselinu acetylsalicylovou (tedy Acylpyrin, Aspirin atd.), vysadila léky na ředění krve a také nepila alkohol, aby nedošlo k rozšíření krevních cév.

Proč si vybrat naši kliniku

Naše klinika spolupracuje se švýcarskou společností IBSA, která vyvinula unikátní způsob tzv. bioremodelace Profhilo (v čem je unikátní oproti ostatním?). Výsledky aplikace přetrvávají až 12 měsíců.

Omlazení pokožky na naší klinice provádí zkušení lékaři, kteří vědí, jak vás i vaši pokožku potěšit. Všichni naši klienti jsou s výsledky velmi spokojení. Rádi vám poskytneme individuální poradenství a provedeme zákrok, po kterém budete cítit horkou krev pod kůží.


Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu