Nezávazná konzultace

13 května, 2022

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou: Plné rty i bez operace

Jak a čím zvětšit rty?

Estetická medicína zná hned několik metod, jak docílit efektu krásných plných rtů. Přemýšlíte, která varianta pro vás bude ta pravá?

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Výplň kyselinou hyaluronovou zajistí okamžitý a velice přirozený vzhled bez efektu „kačeřích rtů”. Vyplní objem, upraví tvar rtů, zredukuje vrásky i rýhy v okolí rtů a pozvedne pokleslé koutky. To vše šetrnou cestou, bez potřeby náročné rekonvalescence a s minimálním zásahem do organismu.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, nežádoucí reakce jsou proto velice vzácné. V případě špatné aplikace může dojít k nerovnoměrnému rozptýlení kyseliny hyaluronové - nikdy se proto nesvěřujte neodbornému personálu. Na zkušenosti lékařů z CBP kliniky estetické medicíny se můžete kdykoliv spolehnout.

Alternativou k použití kyseliny hyaluronové je trvalé operativní zvětšení rtů.

Co dělat před výplní rtů?

Aplikace výplně na bázi kyseliny hyaluronové nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Jde o jednoduchý, šetrný, rychlý a bezpečný zákrok, který se provádí ambulantně. Samotná aplikace trvá pouhých 10 minut, poté můžete odejít domů.

Zákrok by se neměl provádět v době, kdy žena menstruuje. V tomto období je zákrok bolestivější, dochází k většímu krvácení a vzniku podlitin.

Jak moc bolí zvětšení rtů?

15 minut před zákrokem aplikujeme na oblast rtů a okolí znecitlivující mast. Při samotném vpichování kyseliny hyaluronové byste měla pociťovat pouze mírnou bolest.

Co dělat/nedělat po zvětšení rtů?

První 3 hodiny byste neměla jíst, snažte se také neusmívat a nekřičet. Ústní svaly by měly být bezprostředně po zákroku v naprostém klidu. Minimálně 3 dny po aplikaci se vyhněte kouření a líbání. Sauně a fyzickým aktivitám.Neaplikujte na rty žádnou dekorativní ani pěstící kosmetiku. Po dobu 7 dnů nesportujte, nechoďte do sauny, do solária a omezte pobyt na slunci. Dodržujte doporučení lékaře, co nedělat po aplikaci kyseliny hyaluronové do rtů. Díky tomu bude výsledek zákroku bude dokonalý a urychlí se hojení.

Jak dlouho trvá otok po zvětšení rtů?

Otok rtů je po aplikaci výplně přirozený. Objevit se mohou také drobné modřiny, pocit pnutí nebo slabá bolest. Uleví vám přikládání studených obkladů. Použít můžete také běžně prodejné léky na bolest na bázi paracetamolu. Nejpozději do týdne všechny potíže samy odezní.

Jaká je cena zvětšení rtů?

Na profesionální klinice CBP estetické medicíny si můžete splnit svůj sen o krásných plných rtech už od 6 500 Kč. Prohlédněte si ceník aplikace kyseliny hyaluronové a objednejte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci na našich pobočkách v Brně či Jihlavě.

Jak dlouho vydrží zvětšení rtů?

Jak dlouho vydrží kyselina hyaluronová ve rtech je individuální. Protože se v organismu postupně vstřebává, efekt vyplnění rtů a vyhlazení vrásek není trvalý. Po 6-12 měsících je obvykle nutné aplikaci zopakovat.

Pokud preferujete trvalé zvětšení rtů, informujte se na CBP klinice estetické medicíny na lip lift –⁠ jednoduchý operativní zákrok, který zajistí dokonalý a především trvalý efekt plnějších rtů bez použití výplní. Lip lift také celkově omladí tvář –⁠ zejména pokud se vhodně zkombinuje s dalšími zákroky, jako je operace horních víček, operace dolních víček nebo liposukce podbradku.

Při lip liftu se zmenší oblast mezi horním rtem a nosem a rty tak nabydou většího objemu. To potěší především ženy s úzkými rty. Jednoduchá a bezbolestná operace trvá okolo 45 minut. Provádí se v lokální anestezii. Protože jde o šetrný zákrok, není třeba klasické předoperační vyšetření. Ještě ten den můžete odejít domů.

Stehy se vytahují po týdnu. Do té doby už úplně vymizí pooperační otoky. Po zahojení nejsou patrné ani drobné jizvičky schované v rýze nosních dírek.

Pokud váháte, jakou metodu zvětšení rtů zvolit, přijďte se poradit. Naši chirurgové s vámi rádi bezplatně proberou všechny možnosti zvětšení rtů a doporučí nejvhodnější metodu.


Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu