Nezávazná konzultace

Informace pro pacienty v lokální anestézii

Pokud podstupujete zákrok, který vyžaduje lokální anestezii, prosím přečtěte si pečlivě, jak postupovat a jak se na zákrok připravit. Děkujeme. Pokud podstupujete zákrok v analgosedaci a celkové anestezii, přejděte prosím na TUTO stránku.

Jídlo a  pití

V den výkonu 2 hodiny před plánovanou operací nepít kávu. Ostatní pitný režim je bez omezení. Doporučuje se , se najíst tak jak jste zvyklí. Není vhodné hladovět.

Léky

Pokud užíváte léky na ředění krve je nutné 5 dní před výkonem je vysadit. Toto však proveďte, až když se na tom domluvíte se svým ošetřujícím lékařem. (GODASAL, ACYLPIRIN, ANOPYRIN, WARFARIN) v případě, že je užíváte nelze vaši operaci provést.

V případě užívání WOBENZINU, též se doporučuje nebrat 3 dny po výkonu. Pak začít užívat. Ostatní léky (antidepresiva, antihistaminika, vitamíny) před operací není potřeba vysazovat. Vždy se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Nachlazení v den výkonu, menstruace 

Operace není možné provádět při probíhající menstruaci. Pokud by se vám termín menstruace mohl překrývat s termínem operace, domluvte se včas se svým gynekologem na podání preparátů oddalujících začátek menstruace.

Pokud se u vás v den výkonu projeví nachlazení ( kašlání, škrabání v krku, zahlenění, opar ) je nutné výkon odložit. Mohly by nastat zbytečné komplikace spojené s výkonem a to my nechceme. V případě že budete mít zaplacenou zálohu na daný výkon, o nic nepřicházíte a my vám najdeme jiný termín. Kontaktujte nás tel.606 066 004

 

Odvoz domů z kliniky

Pokud k nám přicházíte na výkon v lokální anestézii, dostává klient od nás lék na zklidnění. Díky tomuto léku lépe a v klidu zvládnete celý průběh zákroku. Bohužel není možné po tomto léku řídit a tudíž je lepší si domluvit odvoz z naší kliniky. Na našich klinikách může odvážející po celou dobu výkonu vyčkat. Je mu poskytnut tisk, WIFI i občerstvení.

Co si vzít sebou

V případě že přicházíte na operaci v oblasti obličeje, doporučuje se pro Váš komfort sluneční brýle, pro dámy šátek kolem hlavy. Pokud přicházíte na ošetření liposukcí, doporučujeme si vzít tmavé oblečení volného střihu ( tmavá mikiny, volné tepláky). Sportovní obuv.

Ještě bych chtěla všechny pacienty poprosit o úsměv a dobrou náladu. Svoji práci děláme s láskou a nechceme na Vás pacienty spěchat. Mnohdy se stane , že pacient není přijat k výkonu na čas a to bohužel z důvodu zpoždění na sále. Nejsme schopni přesně určit případnou vzniklou komplikaci a musíme ji na sále vyřešit v klidu a bez spěchu. I vám by se nelíbilo, kdyby na Vás někdo spěchal. Proto prosím berte časy zákroku orientačně a berte v případě nedodržení času věc z nadhledem.

Za to Vám děkujeme, máme svoji práci opravdu rádi.

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu