Nezávazná konzultace

Operace obličeje (oči, nos, ústa, krk, uši)

Potřebujete provést plastickou operaci obličeje? Na naší klinice provádíme plastické operace týkající se očí, nosu, uší i krku. Nejčastěji prováděnou operací je úprava horních i dolních očních víček, vytažení kůže na krku nebo zvětšení rtů, tkzv. lip lift. Pacienti nás také často navštěvují kvůli úpravě tvaru nosu či kvůli úpravě uší. Nebojte se zeptat se na váš problém. Rádi vám se vším poradíme.

3 důvody, proč zvolit CBP kliniku

01

Odbornost & praxe

Kliniku vede primář plastické chirurgie z Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno MUDr. Filip Černoch. Náš personál se neustále vzdělává a pracuje s nejnovějšími trendy v oblasti plastické a estetické chirurgie.
02

Bezpečnost & preciznost

Největší důraz klademe na preciznost odvedených operací. Na prvním místě máme bezpečí klientů a také jejich spokojenost s výsledkem zákroku – protože většinou přináší fyzickou změnu, ale i psychickou pohodu a radost.
03

Vybavení & materiály

Kliniku jsme vybavili nejmodernějšími přístroji a vybavení průběžně doplňujeme o novinky v oboru. Používáme kvalitní materiály – také zde nadšeně sledujeme pokrok ve vývoji a dopřáváme novinky našim klientům.

Kam dál?

Zaujali jsme vás, ale stále přemýšlíte, kde začít? Můžete se inspirovat na našem Facebook nebo Instagram profilu. A pokud chcete vědět více podrobností, neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci.
nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu