Nezávazná konzultace

Operace prsou

Na naší klinice provádíme nejčastěji plastické operace prsou, mezi které patří především zvětšení prsou pomocí implantátů, nebo zvětšení pomocí vlastního tuku. Mezi další časté operace se řadí zmenšení prsou a to jak z estetického, tak i zdravotního hlediska. Podstoupit na naší klinice můžete ale také tkzv. modelaci prsou, nebo podstoupit další zákroky, jakými jsou operace vpáčených bradavek či operace prsou u mužů. Všechny nabízené operace a jejich jednotlivé ceny si můžete prohlédnout v našem ceníku.

3 důvody, proč zvolit CBP kliniku

01

Odbornost & praxe

Kliniku vede primář plastické chirurgie z Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno MUDr. Filip Černoch. Náš personál se neustále vzdělává a pracuje s nejnovějšími trendy v oblasti plastické a estetické chirurgie.
02

Bezpečnost & preciznost

Největší důraz klademe na preciznost odvedených operací. Na prvním místě máme bezpečí klientů a také jejich spokojenost s výsledkem zákroku – protože většinou přináší fyzickou změnu, ale i psychickou pohodu a radost.
03

Vybavení & materiály

Kliniku jsme vybavili nejmodernějšími přístroji a vybavení průběžně doplňujeme o novinky v oboru. Používáme kvalitní materiály – také zde nadšeně sledujeme pokrok ve vývoji a dopřáváme novinky našim klientům.

Kam dál?

Zaujali jsme vás, ale stále přemýšlíte, kde začít? Můžete se inspirovat na našem Facebook nebo Instagram profilu. A pokud chcete vědět více podrobností, neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci.
nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu