Nezávazná konzultace
Nabízíme Vám rozsáhlé plastické a estetické zákroky, a jsme si jisti, že si u nás vyberete přesně to co hledáte. Prohlédněte si náš zkušený odborný tým pod vedením primáře MUDr. Filipa Černocha, který se Vám bude plně věnovat.

3 důvody, proč zvolit CBP kliniku

01

Odbornost & praxe

Kliniku vede primář plastické chirurgie z Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno MUDr. Filip Černoch. Náš personál se neustále vzdělává a pracuje s nejnovějšími trendy v oblasti plastické a estetické chirurgie.
02

Bezpečnost & preciznost

Největší důraz klademe na preciznost odvedených operací. Na prvním místě máme bezpečí klientů a také jejich spokojenost s výsledkem zákroku – protože většinou přináší fyzickou změnu, ale i psychickou pohodu a radost.
03

Vybavení & materiály

Kliniku jsme vybavili nejmodernějšími přístroji a vybavení průběžně doplňujeme o novinky v oboru. Používáme kvalitní materiály – také zde nadšeně sledujeme pokrok ve vývoji a dopřáváme novinky našim klientům.

Kam dál?

Zaujali jsme vás, ale stále přemýšlíte, kde začít? Můžete se inspirovat na našem Facebook nebo Instagram profilu. A pokud chcete vědět více podrobností, neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci.
nezávazná konzultace

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu