Nezávazná konzultace

Lifting povislých paží (brachioplastika)

Délka zákroku
2 hodiny
Délka léčení
3 - 4 týdny
Typ anestezie
celková

Patříte mezi ty , které trápí spadlá kožní řasa v oblasti paží tzv. ,,křídla“? Nedaří se vám formovat vaše paže cvičením? Nebo jste zhubla a vaše kůže je v této oblasti paží nevzhledně vytahaná? Tak právě pro vás je vhodný tento zákrok esteticko- plastické chirurgie a to LIFTING PAŽÍ.

Lifting paží je operace, která je prováděna v celkové anestézii. Doba trvání tohoto výkonu se pohybuje od 1,5 až 2 hodin. Doba rekonvalescence je 4 až 5 týdnů. Zpátky do běžného života po operaci se klientky vrací zhruba po 1 měsíci. Plné zatížení paží s cvičením je doporučováno po 1,5 měsíci.

Jak probíhá samotná operace a doba rekonvalescence?

Těsně před operací si plastický chirurg nakreslí na paži kudy povede řez a kolik kožní řasy bude odebírat. Tak aby, samotný výsledek byl co nejpřirozenější. Pohybuje se ve vnitřní části paže od pažní jamky směrem k loktu a odstraní přebytečnou kůži i s podkožím. V průběhu operace operatér provádí kontrolu dostatečného vypnutí kůže před jejím definitivním odstraněním. Jakmile je odstraněna přebytečná kůže s podkožním tukem, sešije okraje odstraněné kůže a podkoží. Ty se sešívají vstřebatelnými stehy, jsou často zavedeny drény. Rána je sterilně zakryta a zabandážována. Dva dny po zákroku lékař odstraní drény a klientce je nasazeno kompresní prádlo, to je nutno nosit minimálně 4 týdny. Tento výkon se provádí v celkové anestézii a vy si u nás odpočinete. Den po operaci Vás lékař propustí do domácího léčení. Po té již chodíte jen na kontroly a převazy popřípadě vytažení stehů.

Proč jít k nám na Lifting paží?

zákroky provádíme na moderním a certifikovaném
pracovišti
máme osobní přístup a nadstandartní péči
naši lékaři jsou zkušení anesteziologové
naši práci odvádíme na profesionální úrovni

Ceník

Cena samotné operace v CACena s DPH
Abdominoplastika břicha65.000,–
Abdominoplastika + liposukce boků75.000,–
Miniabdominoplastika 55.000,–
Odstranění břišní kýly, sešití diastázy
při abdominoplastice
7.000,–
Lifting valu paží44.000,–
Lifting valu stehen CA69.000,–
Lifting valu stehen
LA
50.000,–

Zvažujete operaci lifting valu paží?

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu