Nezávazná konzultace

Lifting povislých paží (brachioplastika)

Délka zákroku
2 hodiny
Délka léčení
3 - 4 týdny
Typ anestezie
celková

Patříte mezi ty , které trápí spadlá kožní řasa v oblasti paží tzv. ,,křídla“? Nedaří se vám formovat vaše paže cvičením? Nebo jste zhubla a vaše kůže je v této oblasti paží nevzhledně vytahaná? Tak právě pro vás je vhodný tento zákrok esteticko- plastické chirurgie a to LIFTING PAŽÍ.

Lifting paží je operace, která je prováděna v celkové anestézii. Doba trvání tohoto výkonu se pohybuje od 1,5 až 2 hodin. Doba rekonvalescence je 4 až 5 týdnů. Zpátky do běžného života po operaci se klientky vrací zhruba po 1 měsíci. Plné zatížení paží s cvičením je doporučováno po 1,5 měsíci.

Jak probíhá samotná operace a doba rekonvalescence?

Těsně před operací si plastický chirurg nakreslí na paži kudy povede řez a kolik kožní řasy bude odebírat. Tak aby, samotný výsledek byl co nejpřirozenější. Pohybuje se ve vnitřní části paže od pažní jamky směrem k loktu a odstraní přebytečnou kůži i s podkožím. V průběhu operace operatér provádí kontrolu dostatečného vypnutí kůže před jejím definitivním odstraněním. Jakmile je odstraněna přebytečná kůže s podkožním tukem, sešije okraje odstraněné kůže a podkoží. Ty se sešívají vstřebatelnými stehy, jsou často zavedeny drény. Rána je sterilně zakryta a zabandážována. Dva dny po zákroku lékař odstraní drény a klientce je nasazeno kompresní prádlo, to je nutno nosit minimálně 4 týdny. Tento výkon se provádí v celkové anestézii a vy si u nás odpočinete. Den po operaci Vás lékař propustí do domácího léčení. Po té již chodíte jen na kontroly a převazy popřípadě vytažení stehů.

Proč jít k nám na Lifting paží?

zákroky provádíme na moderním a certifikovaném
pracovišti
máme osobní přístup a nadstandartní péči
naši lékaři jsou zkušení anesteziologové
naši práci odvádíme na profesionální úrovni

Ceník

Cena samotné operace v CACena s DPH
Abdominoplastika břicha50.000,–
Abdominoplastika + liposukce boků65.000,–
Odstranění břišní kýly při abdominoplastice5.000,–
Lifting valu paží39.000,–
Lifting valu stehen CA45.000,–
Lifting valu stehen
lokální anestezie
30.000,–

Zvažujete operaci lifting valu paží?

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu