Nezávazná konzultace

Aplikace botoxu

Délka zákroku
15 minut

Díváte se do zrcadla a vidíte první vrásky… Není třeba propadat panice. Je tu skvělý pomocník v boji proti stárnutí: botulotoxin typu A. 

Ideální oblasti pro aplikaci botulotoxinu A

1. Čelo
2. Glabela – oblast mezi obočím
3. Vějířky zevně kolem koutků očí – typická oblast při smíchu

V čem je „botox“ tak skvělý?

Botulotoxin A je látka, kterou se velmi účinně ošetřují projevy stárnutí obličeje – a to vrásek v oblasti čela, glabely a vějířků kolem očí. Docílíte tak přirozený efekt omlazení pleti.

Jak to vlastně funguje

Pokožka každého z nás věkem ztrácí přirozenou elasticitu a objem. K tomu se přidají mimické svaly obličeje a je tu (nová) vráska. Botulotoxin A při aplikaci působí na mimické svaly obličeje, ty odpojí nervové zakončení svalu a dojde k ochabnutí. Svaly se tak nemohou smršťovat a vytvářet vrásky.

A nebudu mít mrtvý výraz?

Botulotoxin typu A vás nezbaví mimiky, ani možnosti se smát. Pouze zmírní projevy vrásek v obličeji a vrásky se neprohlubují. Nástup botulotoxinu A je viditelný už během týdne od aplikace. Budete působit mladší a atraktivnější, každý si změny všimne!

Jak se mám připravit před aplikací botulotoxinu

Před aplikací botulotoxinu by neměly být užívány léky proti zánětu a léky ovlivňující srážlivost krve.

Celkově byste měli být zdraví a bez teploty. Ženy by neměly mít své dny (dochází tak zbytečně k většímu krvácení a tvoření případných modřin). Našim klientům také doporučujeme se před aplikací najíst. Zákrok tak lépe zvládáte a nedochází ke kolapsovým stavům v důsledku snížení cukrů v krvi.

Kdy jít na další ošetření botulotoxinem A

Další aplikaci můžete podstoupit 4 měsíce od prvního ošetření ve chvíli, kdy se začnou zmírňovat účinky předchozí aplikace. Trvání účinku  botulotoxinu je u každého individuální – průměrně to bývá 4-9 měsíců.

Za pomoci botulotoxinu je možné účinně snížit pocení, HYPERHIDRÓZU. Látka se aplikuje do oblastí podpaží  aplikuje 50 jednotek do každé oblasti. 

Ceník

Aplikace BOTOXU Ceník platný od 01.08.2022
Cena s DPH
1 jednotka160,–
10 jednotek1.600,–
20 jednotek3.200,–
30 jednotek4.800,–
40 jednotek6.400,–
50 jednotek8.000,–
100 jednotek – nadměrné pocení (podpaží)9.500,–

Zvažujete aplikaci botulotoxinu?

Nezávazná konzultace

    Nezávazná konzultace

    crossmenu